menu
/
Wczytuję

Oferta dla Deweloperów

 

Inwestujesz w budowę nieruchomości i potrzebujesz zdać relacje z przebiegu prac?                                       
Chcesz nadzorować pełny proces inwestycyjny od fazy projektowania do zakończenia budowy?
A może uatrakcyjniło by to państwa ofertę sprzedaży domów dla klientów?
 
Dzięki nam jest to możliwe, wysokiej jakości kamera w powietrzu pomoże rozwiązać te pytania. Dla Państwa jest to przede wszystkim  oszczędność czasu i pieniędzy, a także większe bezpieczeństwo zważywszy że dron jest bezzałogowy, dzięki czemu możemy wykonywać inspekcje w miejscach niebezpiecznych, trudno dostępnych lub na dużych wysokościach.
 
Oferujemy:
- Zdjęcia oraz Film z powietrza z  placu budowlanego, inwestycji rozciągniętych na wielkim obszarze np autostrada albo kolej, bądz istniejącej już infrastruktury takiej jak linie energetyczne.
- Ortofotomapy (także dla rolników i inwestorów)
- Model 3D 
- Inspekcje budowlane, techniczne
- I wiele innych
 
Posiadamy w naszej ofercie:
Drona Phantom 3 Proffesional, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K, posiada także możliwość transmitowania obrazu na żywo w jakości HD, wykorzystuje system GLONASS, który pozwala na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji.
 
Na Państwa życzenie możemy zorganizować inny sprzęt bezzałogowy:
DJI Spark 
DJI Mavic PRO
DJI Mavic AIR 
DJI Phantom 3 Adv 
DJI Phantom 4 
DJI Phantom 4 Pro 
DJI Inspire 1 
DJI Inspire 2 
 
Latamy w 100% legalnie,dzięki temu że posiadamy licencje BVLOS. Pozwala ona na wykonywanie lotów poza zasięgiem wzroku, co zdecydowanie poszerza możliwości w nagrywaniu filmów i robieniu zdjęć.  Posiadamy dodatkową wiedze z dziedziny meteorologii i nawigacji w lotach bezzałogowych co przydaję się m.in po to by dobrze ocenić warunki atmosferyczne oraz zwiększyć bezpieczeństwo, a w razie awarii oraz jakichkolwiek problemów umieć sobie z nimi poradzić. Dzięki tej licencji mamy ogromną dawkę informacji która pomoże w tym by filmy które robimy były na najwyższym poziomie. Posiadamy także uprawnienia by latać dronem do 25 kg co daje nam bardzo duże możliwości.