menu
/
Wczytuję

Oferta dla Agencji Nieruchomości

 

Planujesz sprzedać dom albo mieszkanie?

Chcesz aby klienci zobaczyli więcej szczegółów niż tylko na zdjęciach?

 
Dzięki naszym filmom reklamowym bedą mogli poczuć się jakby tam byli.
Ujęcia z lotu ptaka ukazujące kształt działki na której znajduje się dom,budynek mieszkalny,czy magazyn, a także relacja z wyglądu wnętrza zaprezentuje dokładną przestrzeń, lokalizacje oraz odda atmosfere miejsca.
Dobrze przygotowany film pomoże Twojemu klientowi szybciej podjąć decyzje.
Posiadamy drona Phantom 3 Proffesional, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K, posiada także możliwość transmitowania obrazu na żywo w jakości HD, wykorzystuje system GLONASS, który pozwala na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji.
 
Na Państwa życzenie możemy zorganizować inny sprzęt bezzałogowy:
DJI Spark 
DJI Mavic PRO
DJI Mavic AIR 
DJI Phantom 3 Adv 
DJI Phantom 4 
DJI Phantom 4 Pro 
DJI Inspire 1 
DJI Inspire 2 
 
Latamy w 100% legalnie,dzięki temu że posiadamy licencje BVLOS. Pozwala ona na wykonywanie lotów poza zasięgiem wzroku, co zdecydowanie poszerza możliwości w nagrywaniu filmów i robieniu zdjęć.  Posiadamy dodatkową wiedze z dziedziny meteorologii i nawigacji w lotach bezzałogowych co przydaję się m.in po to by dobrze ocenić warunki atmosferyczne oraz zwiększyć bezpieczeństwo, a w razie awarii oraz jakichkolwiek problemów umieć sobie z nimi poradzić. Dzięki tej licencji mamy ogromną dawkę informacji która pomoże w tym by filmy które robimy były na najwyższym poziomie. Posiadamy także uprawnienia by latać dronem do 25 kg co daje nam bardzo duże możliwości.